O nás

ZdravieZvierata.sk je projektom, ktorého myšlienka vznikla v roku 2013 ale prvé reálne obrysy sa začali objavovať až v apríli 2014. V čase keď toto čítate projekt ešte nie je zďaleka dokončený a nové technológie aj nové nápady ho stále nedovoľujú dokončiť.

Cieľ projektu zdraviezvierata.sk je ambiciózny. Radi by sme na jednom mieste poskytli maximum informácii ohľadom chovu domácich miláčikov, ohľadom ich zdravia ale hlavne poukázať na to, ako sa vzájomne ľudia a doma chované zvieratá ovplyvňujú.

Ďalším cieľom portálu zdraviezvierata je skombinovať odborné a lifestylové informácie a s toho vyplývajúcu kombináciu autorov článkov, kde sa nachádzajú odborníci, novinári mimo špecializáciu ale aj široká verejnosť ktorá má čo povedať v tejto oblasti.

Veríme tomu, že suma populárnych a vedeckých informácii má na Slovensku svojho čitateľa. Všetko čo robíme robíme pre neho resp. pre nich.

Zdraviezvierata.sk je postavené na troch pilieroch a to sú: radosť zo života, zlepšenie životného štýlu a zlepšenie zdravia u ľudí a nimi chovaných zvierat.

Chceme úzko spolupracovať s autoritami v danej oblasti v rámci štátu, s veterinárnymi lekármi, so ziskovými aj neziskovými organizáciami a s každým kto má blízko ku zdraviu zvieraťa.

Na záver mi dovoľte vyjadriť nádej a túžbu že zdraviezvierata.sk si nájde svojho čitateľa a stane sa každodennou pomôckou pri chove Vášho zvieratka.

 

Redakcia zdraviezvierata.sk