Hodnotenie veterinárov

čo je hodnotenie veterinárov

Veríme, že naša služba pomôže skvalitniť prácu veterinárov a spraviť Vám o nich objektívny prehľad. Veríme, že zvieratá chované doma vytvárajúce pre nás kvalitnejšie životné prostredie si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť od narodenia, počas života až po dôstojné ukončenie života. Podporujeme majiteľov zvierat v získavaní a zdieľaní svojich skúseností s veterinárnymi lekármi. Rešpektujeme autoritu a nezastupiteľné miesto veterinárnych lekárov. Umožňujeme im do diskusie majiteľov zvierat vstupovať, reagovať na ich hodnotenia a pomáhať im svojimi radami a odporúčaniami.

čo u nás nájdete

Portál zdraviezvierata.sk je miesto, kde môžete:

 • vyhľadávať veterinárnych lekárov podľa mena, zamerania, špecializácie a obce

 • ohodnotiť svojho veterinárneho lekára a vidieť hodnotenia ostatných majiteľov,

 • dostať odpoveď odborníka na otázku ohľadom zdravia Vami chovaných zvierat,

 • zistiť trendy a novinky vo veterinárnej medicíne,

Ak ste veterinárny lekár, môžete reagovať na hodnotenia a získať informačný aj marketingový servis a podporu.

Portál zdraviezvierata.sk/hodnotenieveterinarov plnohodnotne využívate po bezplatnej registrácii. 

Majiteľom zvierat registrácia umožní hodnotiť aj vidieť všetky hodnotenia veterinárnych lekárov a klásť otázky vo fóre. Bez registrácie sú prístupné len články, vyhľadávanie veterinárnych lekárov.

Zaregistrovaní veterinárny lekári vedia reagovať na hodnotenia pacientov. Tiež si vedia upraviť svoj profil po zaslaní informácii a jednej fotografie na: info@zdraviezvierata.sk. Veterinár pri registrácii zadá aj svoj titul MVDr. pred menom, čím bude odlíšený od ostatných návštevníkov. V prípade nejasností nás kontaktujte na tej istej adrese.

Osobné údaje získané registráciou spracúvame v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Pri registrácii uchovávame vašu e-mailovú adresu a meno, resp. prezývku.

Ďakujeme, že pri hodnotení rešpektujete platné zákony, dobré mravy a etické princípy. Nezodpovedáme za obsah ani pravdivosť hodnotení ani publikovaných názorov pacientov. Túto zodpovednosť nesie každý jeden používateľ portálu zdraviezvierata.sk.

IP adresy všetkých hodnotiacich príspevkov zaznamenávame a v prípade podozrenia na porušenie zákona ich poskytneme príslušným orgánom.

etické princípy

Publikované hodnotenie veterinárnych lekárov nemôže porušovať zákony, dobré mravy ani etiku a slušnosť. Inak si vyhradzujeme právo ho neuverejniť alebo zmazať. Pacient, resp. hodnotiaci preberá zodpovednosť za zverejnené príspevky a zverejnením hodnotenia súhlasí s našimi etickými princípmi.

Ďakujeme, že ich rešpektujete aj vy, a teda:

 • hodnotíte podľa skutočnej skúsenosti a pravdivo,

 • vyjadrujete sa slušne,

 • nepoužívate urážlivé, zastrašujúce, rasistické, xenofóbne, sexuálne orientované alebo inak nevhodné vyjadrenia,

 • kritizujete konštruktívne,

 • nikoho neobviňujete zo závažných trestných činov – na to slúži Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou alebo polícia,

 • nepodsúvate do hodnotenia reklamu ani iné záujmy,

 • ak ste veterinárny lekár, nehodnotíte seba ani svojich kolegov – lekárov ani nijako nekalo neovplyvňujete hodnotenia.

 

prémiový balík pre lekárov

Pomôžeme vám odprezentovať sa a získať spokojnejšiu klientelu resp. vyššiu reputáciu:

 • Klienti vás ľahšie nájdu: získate zvýhodnené miesto vo vyhľadávači lekárov na zdraviezvierata.sk

 • pacienti sa o vás dozvedia viac: do profilu môžete doplniť svoje výhody (napr. špecifické vyšetrenia, nadštandardné prístrojové vybavenie…), ambulantné hodiny a pod.

 • kontrolujete si svoju reputáciu: hneď ako vás ohodnotí nejaký pacient, pošleme vám e-mail a umožníme vám ihneď reagovať na hodnotenia,

Zvýraznenie pozície vo výsledkoch vyhľadávania je podmienené aspoň piatimi hodnoteniami a celkovým hodnotením viac ako 80%.

Uvedený prémiový balík získate len za 4,99 € mesačne (59,9 € ročne) a zabezpečí Vám extra služby a výraznejšiu prezentáciu oproti konkurencii. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@zdraviezvierata.sk